Karpacz - oceny wg. turystów:
średnia 5.33 na podstawie 1 opinii
Bankowa 13, Karpacz
brak opinii 0
75 611 80 21
pokaż
strona www
75 611 80 21
zadzwoń
strona www

 

Szkoła Narciarska SUPERNARTY.pl jest efektem rosnącego zainteresowania narciarstwem zjazdowym. Od 2006 roku prowadzimy zajęcia indywidualne oraz okazjonalne a także całosezonowe systematyczne szkolenia dzieci i młodzieży.

 

Jako szkoła narciarska z pełną; licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN prowadzimy również kursy kadrowe na stopnie demonstratora szkolnego oraz pomocnika instruktora. Przygotowujemy także do uczestnictwa w kursach centralnych SITN na stopień Instruktora SITN PZN.

 

Szkoła Narciarska SUPERNARTY.pl

Aby osiągnąć ten cel każdy z adeptów musi zmierzyć się z takimi przeciwnościami jak sprawdziany teoretyczne i praktyczne w postaci jazdy technicznej oraz sportowej. Każdy z tych elementów musi być opanowany na równie wysokim poziomie jak inne. Nam się udało, ponieważ narciarstwo jest nasza pasję. Właśnie tę pasję pragniemy przekazać wszystkim chętnym.

Jako Szkoła Narciarska SUPERNARTY.pl postawiliśmy sobie za cel przekazanie swoim uczniom umiejętności, jakie sami nabyliśmy, tak, aby nasi uczniowie mogli mieć równie pozytywne wrażenia narciarskie jak my.

 

SKLEP NARCIARSKI

Szkoła Narciarska SUPERNARTY.pl powstała w 2006 roku. Z początku biuro mieściło się w prywatnym mieszkaniu. Dziś posiadamy lokal w centrum Jeleniej Góry. Jest tu biuro, serwis narciarski i sklep. W asortymencie sklepu posiadamy sprzęt narciarski firmy ELAN, TOKO, CASCO, SWANS, POC i inne. Wszystkie produkty można obejrzeć w naszym biurze/sklepie.

 

RĘCZNY SERWIS NARCIARSKI

Serwis narciarski wykonywany ręcznie ma zdecydowaną przewagę nad serwisem maszynowym. Najważniejszym argumentem, poza przyjemnością związaną z jazdą na dobrze przygotowanych nartach, jest dłuższa żywotność nart. Wynika to z dostosowania techniki regeneracji i konserwacji do konkretnej pary nart. Wszystkie czynności serwisowe wykonujemy na profesjonalnym sprzęcie i materiałach marki TOKO.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnego białego szaleństwa!

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Ta reklama została wyświetlona: 25252 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Karpacz.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image